Воронка продажів: вирва чи трамплін?

Як побудувати процес продажів за допомогою сучасних інструментів.

Вебінари від Ringostat
вебінар
продажі
CRM

Про вебінар

64% європейських компаній впевнені у зростанні цього року, але самої віри не достатньо. Потрібні чіткі кроки, завдяки яким ви дійсно досягнете успіху та збільшите продажі.

Для менеджерів відділу продажів і обслуговування час – гроші. І лише 42% з них використовують сучасні рішення для швидкої та якісної обробки лідів. В той час, як компанії, які мають побудовані воронки та використовують програмні інструменти у відділі продажів, економлять до 8 годин на тиждень та збільшують коефіцієнт конверсії у продажі до 300%.

Приєднуйтесь до вебінару Ringostat та Uspacy, і ви дізнаєтесь від досвідчених спікерів як підвищити % закриття угод та збільшити фінансовий результат компанії.

Про що ми поговоримо?

Відкрийте відповіді на питання:

З чого починається побудова воронки продажів? Що ігнорує більшість власників бізнесів.
Воронка лідів: кому і навіщо вона потрібна?
Який досі недооцінений інструмент здатний суттєво збільшити ваші продажі?
Як покращувати показники продажів, маючи воронку в CRM?
Задайте спікерам власні питання на QA сесії.

Кому корисний вебінар?

Реєструйтесь на вебінар, якщо бажаєте системно збільшувати продажі, масштабувати бізнес та забути про втрачені угоди.

Власнику бізнесу та директору компанії. Ви дізнаєтесь про додаткові точки росту та відкриєте прихований потенціал для збільшення доходів  вашої компанії завдяки системній роботі менеджерів.
Керівнику відділу продажів. Ви отримаєте практичні поради, як впливати на досягнення ключових KPI кожного менеджера і щомісяця досягати фінансових планів компанії.
Менеджеру з продажів. Закривайте більше угод та збільшуйте свій власний дохід завдяки впровадженій воронці. Удосконалюйте ключові компетенції, щоб швидше досягти позиції керівника відділу продажів.

Знайомство зі спікерами

Ми розкажемо про ключові кроки як побудувати воронку продажів та поділимось власним досвідом використання сучасних інструментів для збільшення продажів.

linkedin-iconСпартак-Поліщук
Спартак Поліщук
Співзасновник та Директор з продукту, Uspacy

7 років досвіду у впровадженні CRM-систем та 300+ успішних проектів під ключ. Експерт з діджиталізації, автоматизації бізнес-процесів та процесу продажів. 2 роки досвіду створення продукту для автоматизації продажів та комунікації в командах.

linkedin-iconАліна-Синьогуб
Аліна Синьогуб
Senior Partnership Development Manager, Ringostat

6 років досвіду в продажах і розвитку партнерських програм у провідних компаніях e-commerce, консалтингу та ІТ. 300+ кейсів успішно побудованих партнерських відносин.

Зустрічаємось

6 березня 2024 | 15:00 за Києвом

Онлайн

Трансляція на YouTube (посилання на ефір надійде після реєстрації)